baner

O nas

Lavendziarnia Stoki 6

Lavendziarnia Stoki 6 to ekologiczna, certyfikowana uprawa lawendy lekarskiej położona na czystym i urokliwym terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Naszą lawendę samodzielnie uprawiany i przetwarzamy głównie na produkty spożywcze.
Naszym hasłem przewodnim jest „Lawendę się je„. Podróżujemy przez lawendowe doznania kulinarne i zapachowe. Cenimy sobie najbardziej wielowymiarowość, niejednoznaczność smaku i nierozłącznego aromatu naszej lawendy.

Produkty nasze tworzone są według tradycyjnych receptur a rzemieślnicza produkcja w małych partiach pozwala nam zachować najwyższą jakość oraz indywidualny i niepowtarzalny charakter produktów. Nasze produkty spożywcze posiadają znak Dziedzictwa Kulinarnego Małopolski, znak Poznaj Dobrą Żywność oraz rekomendacje Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska na 2019 rok.
Ale nasza lawenda to nie tylko kulinaria. Doceniamy również jej niezwykłe działanie kosmetyczne. Jej dobroczynne właściwości na naszą urodę wykorzystujemy w naszych produktach kosmetycznych. Kosmetyki tworzymy ręcznie, w niewielkich partiach, według autorskich receptur, wyłącznie z naturalnych składników.

14 dni na zwrot

czas na zastanowienie

Darmowa dostawa

już od 1500zł

100% bezpieczne płatności

zapewnia ....